לקוחות מספרים עלינו ש…


יוני טל – משנה למנכ"ל, מנהל אגף השקעות –
מספר על מערכת  BI השקעות:
"הטמעת מערכת ה- BI של Snir Business intelligence באגף ההשקעות של מנורה, שינתה באופן מהותי את הדרך בה אנו מדווחים ומבצעים בקרות על ההשקעות. בעזרת המערכת בנינו סדרה של דוחות ובקרות אשר נתפרו על פי צרכיו של אגף השקעות. הדוחות בנויים בצורה ברורה, נוחה למשתמש ומכסים מגוון רחב של נתונים וחתכים. המערכת נמצאת בשימוש שוטף ויומיומי של מנהלי ההשקעות באגף ובעזרתה מופקים הדוחות היומיים והדוחות לוועדות ההשקעה. צוות Snir Business intelligence מבינים את עולם ההשקעות והדבר בא ליידי ביטוי במוצר, בפתרון שהוא מביא עמו ובאיכות התקשורת ושיתוף הפעולה עימם."

 

רונן אגסי – ראש חטיבת כספים ומשנה למנכל הראל ביטוח – מספר על  תוכנת מיכון דוחות כספיים:
"הטמעת התוכנה בארגון הייתה בגדר מהפכה בתהליך הפקת הדוחות הכספיים. מעולם של הקלדות ידניות ובדיקות של סיכומי ביניים, עברנו לתהליך ממוכן ומובנה. הפתרון אותו יצרו ב – Snir איפשר לצוות החשבות להתפנות ולעסוק בעבודה איכותית ולא בעבודה טכנית בתקופה הקריטית ביותר של הכנת הדוחות הכספיים. צוות Snir מביאים הבנה של הצרכים של עולם הדיווח החשבונאי והצליחו לתפור מענה אופטימלי לצורך שהיה קיים שנים רבות בהליך ההכנה של הדוח הכספי. השימוש בתוכנה הפחית באופן משמעותי את הזמן והמשאבים שהיו נדרשים להפקת הדוחות והביאורים וכן הפחית משמעותית את הסיכוי לטעויות בתהליך הפקת הדוחות"

אמיר הסל – מנהל חטיבת השקעות בקבוצת הראל – מספר על מערכת BI השקעות:
"מערך ההשקעות של חברת הראל בחר בפתרונות חברת Snir Business intelligence בעקבות השילוב הייחודי שמציעה החברה בין הבנת עולם ההשקעות ליכולות הביצוע בתחום מערכות המידע. מערכת ה- BI שהוטמעה בהראל, נותנת מענה למגוון רב של צרכים בתחום הדיווח והבקרה לרבות צרכים יחודיים בעלי רמות מרכבות גבוהות מאוד. בעזרת שיתוף פעולה פורה בין הצוות המקצועי בהראל לבין צוות Snir Business intelligence, התמודדנו עם האתגרים הרבים שהצבנו לעצמנו. כיום המערכת מפיקה את הדיווחים הנדרשים לוועדות ההשקעה ומהווה רובד של מידע ניהולי שוטף לדרג הביצועי והניהולי לרבות תמיכה בתהליכים תפעוליים ותהליכי בקרה על מגבלות ההשקעה."

 


רונית כהן-ניסן – חשבת קבוצת אפריקה ישראל –
מספרת על תוכנת מיכון דוחות כספיים:
"מרגע התקנת התוכנה, הדוחות הכספיים וכל עדכון בוורד נעשים בלחיצת כפתור. אין צורך להתעסק בעיצוב, הגהות ובניית טבלאות- כל העבודה מרוכזת בממשק ממוכן. צוות Snir זמינים בכל שעה למענה על שאלות ומשתפים פעולה להצלחת העבודה."

 


שרון רייך – סמנכ"ל כספים – איילון חברה לביטוח:

"פרויקט טוב מוכרז כהצלחה כאשר הוא עומד בשלושה פרמטרים: לוח זמנים, תקציב ועמידה ביעדי ההנהלה. איילון כחברה מתקדמת עשתה מול קבוצת שניר מספר פרויקטים שהוכרזו כהצלחה. מערכת מיכון הדוחות הכספיים היא מערכת שכל חברה ומנהל כספים יקבלו ממנה ערך מוסף רב. הדפסת הדוחות מתבצעת בכל חברה בתקופה שהזמן הינו מוצר יקר ערך. במקום לבזבז זמן יקר על עבודות טכניות, פרויקט זה פינה זמן בתקופת הלחץ לבקרות איכותיות. אני ממליץ מאוד לכל מנהל כספים לבצע פרויקט זה."